Cały Mój Tenis, czyli II turniej CMT za nami

5 June 2017

Ponad 30 uczestników wzięło udział w II Turnieju Tenisa Stołowego dla przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa, organizowanego przez firmę CMT i Eurobuild. Dopisała pogoda i humory, a emocji nie zabrakło.
Spotkanie odbyło się w sobotę 3 czerwca w hali sportowej Fundacji Primus przy ul. Zoltána Baló na warszawskim Ursynowie. Przy szesnastu stołach spotkali się gracze doświadczeni i początkujący, a wszyscy po to, by spędzić aktywnie przedpołudnie w przyjacielskiej, integrującej atmosferze. Turniej przyciągnął całe rodziny, dzięki czemu silnie obsadzona była zarówno kategoria juniorów, jak i seniorów.
Pierwsi uczestnicy przybyli już przed godz. 9, dzięki czemu mogli się solidnie rozgrzać przed zmaganiami turniejowymi. Każdy set trwał do 11 punktów, a mecz – do trzech zwycięstw. Dzięki przemyślanemu systemowi rozgrywek każdy z zawodników miał okazję sprawdzić się w minimum czterech meczach.
Wisienką na torcie był niezwykły finał, który rozgrzał publiczność do czerwoności. Najważniejsze spotkanie turnieju rozegrali 13-letni Filip Kostecki i znacznie bardziej od niego doświadczony Jarosław Hasiuk, który po wyrównanej walce ostatecznie zatryumfował w turnieju. Trzecie miejsce w turnieju po “małym finale” wywalczył Artur Kietliński.
Po sportowych emocjach uczestnicy zasiedli przy grillu. Na świeżym powietrzu w przyjacielskiej atmosferze można było nie tylko smacznie zjeść, ale i podzielić się wrażeniami z turnieju. Zapraszamy ponownie za rok!
***
Dziękujemy głównemu organizatorowi turnieju, firmie CMT, a także sponsorom, którymi były firmy: Salony Fryzjerskie Berendowicz & Kublin, serwis tenisowy uStefiego.pl, szkoła tenisa stołowego MSTS Stefański oraz hotel Miłomłyn Zdrój.

***
Pełna fotorelacja z turnieju już w najbliższym numerze Eurobuildu, a wkrótce na naszym kanale Youtube – Eurobuild TV – będzie można zobaczyć film z tego wydarzenia.

The 3rd Architecture and Construction Festival

The 3rd Architecture and Construction Festival

19 September 2018,PIN-UP Studio,Nowogrodzka 84/86, Warsaw
Suits on bikes

Suits on bikes

7 September 2018,Wola District,Warsaw
The 9th Conference Office Market For Poland

The 9th Conference Office Market For Poland

16 October 2018,Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79,Warsaw
The 24th Annual Property Market Convention

The 24th Annual Property Market Convention

22 November 2018,Intercontinental Hotel,Emilii Plater 49, Warsaw

Registration

1 person Children’s category
for up to 15-year-olds (2003 and younger)
Free entry
1 person Adults’ category
for contestants older than 15
Free entry
2 persons
Family (team) category
Free entry
Download order form in .PDF
The 3rd Real Estate Table Tennis Tournament
ul. Siennicka 40, 04-393 Warsaw
Hala Sportowa "Siennicka" OSiR Praga-Południe