Rakietki w dłoń po raz czwarty

10 July 2019

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

28 września w Hali Sportowej OSIR Praga-Południe przy ul. Siennickiej 40 odbędzie się 4. edycja Turnieju Tenisa Stołowego firmy cmT. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna, skupiająca przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa oraz ich rodziny – od najmłodszych do najstarszych. Celem tego spotkania jest integracja, rekreacja, rodzinna zabawa, a także pogłębienie biznesowych relacji i zawarcie nowych znajomości w miłej sportowej atmosferze. W poprzednim roku okazało się, że w branży nieruchomości i budownictwa mamy wielu miłośników tego sportu. Z dużą radością przyjęliśmy też fakt, że nasz turniej przyciągnął wiele rodzin z dziećmi. W tym roku chcielibyśmy jeszcze bardziej podkreślić rodzinny charakter imprezy i zachęcić Państwa do przybycia na turniej ze swoimi pociechami. Gwarantujemy, że będą one miały zapewnioną opiekę i rozrywkę, a Państwo będą mogli w spokoju oddać się turniejowym zmaganiom.
Rejestracja rozpocznie się o godzinie 9 rano, o godzinie 10:00 pierwsi indywidualni zawodnicy staną za stołami. W wolnym czasie między grami uczestnicy mogą skorzystać ze ścianki wspinaczkowej. Ścianka będzie również do dyspozycji kibiców. Już teraz polecamy treningi przygotowawcze!

Cel imprezy:
o Integracja społeczności biznesowej poprzez sport.
o Propagowanie zdrowego stylu życia.
o Budowa relacji rodzinnych.
o Pogłębienie relacji z firmą cmT.

Formuła turnieju:
o Kategoria dzieci – do 15. roku życia (rocznik 2004 i młodsi).
o Kategoria kobiet – powyżej 15. roku życia.
o Kategoria mężczyzn – powyżej 15. roku życia.

Turniej zostanie rozegrany systemem dopasowanym do liczby zgłoszonych uczestników. Zgłoszenia będą przyjmowane nie dalej niż na dzień przed zawodami, tj. do 27 września, do godz. 17:00. Udział w turnieju jest bezpłatny. Zawodnicy muszą posiadać własną rakietkę i strój sportowy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju będzie czuwał profesjonalny sędzia.

The 25th Annual Property Market Convention

The 25th Annual Property Market Convention

26 November 2019,Hotel Bristol a luxury collection hotel,Krakowskie Przedmieście 42/44, Warsaw

Registration

Children's category
up to 15 years of age - born in 2004 or younger
Free entry
Women's category
above 15 years of age
Free entry
Men's category
above 15 years of age
Free entry
Download order form in .PDF
The 4th Table Tennis Tournament
Warsaw
Siennicka Sports Hall OSiR Praga-Południe, ul. Siennicka 40