Rakietki w dłoń po raz czwarty

10 lipiec 2019

28 września w Hali Sportowej OSIR Praga-Południe przy ul. Siennickiej 40 odbędzie się 4. edycja Turnieju Tenisa Stołowego firmy cmT. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna, skupiająca przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa oraz ich rodziny – od najmłodszych do najstarszych. Celem tego spotkania jest integracja, rekreacja, rodzinna zabawa, a także pogłębienie biznesowych relacji i zawarcie nowych znajomości w miłej sportowej atmosferze. W poprzednim roku okazało się, że w branży nieruchomości i budownictwa mamy wielu miłośników tego sportu. Z dużą radością przyjęliśmy też fakt, że nasz turniej przyciągnął wiele rodzin z dziećmi. W tym roku chcielibyśmy jeszcze bardziej podkreślić rodzinny charakter imprezy i zachęcić Państwa do przybycia na turniej ze swoimi pociechami. Gwarantujemy, że będą one miały zapewnioną opiekę i rozrywkę, a Państwo będą mogli w spokoju oddać się turniejowym zmaganiom.
Rejestracja rozpocznie się o godzinie 9 rano, o godzinie 10:00 pierwsi indywidualni zawodnicy staną za stołami. W wolnym czasie między grami uczestnicy mogą skorzystać ze ścianki wspinaczkowej. Ścianka będzie również do dyspozycji kibiców. Już teraz polecamy treningi przygotowawcze!

Cel imprezy:
o Integracja społeczności biznesowej poprzez sport.
o Propagowanie zdrowego stylu życia.
o Budowa relacji rodzinnych.
o Pogłębienie relacji z firmą cmT.

Formuła turnieju:
o Kategoria dzieci – do 15. roku życia (rocznik 2004 i młodsi).
o Kategoria kobiet – powyżej 15. roku życia.
o Kategoria mężczyzn – powyżej 15. roku życia.

Turniej zostanie rozegrany systemem dopasowanym do liczby zgłoszonych uczestników. Zgłoszenia będą przyjmowane nie dalej niż na dzień przed zawodami, tj. do 27 września, do godz. 17:00. Udział w turnieju jest bezpłatny. Zawodnicy muszą posiadać własną rakietkę i strój sportowy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju będzie czuwał profesjonalny sędzia.

4. Turniej Tenisa Stołowego
Warszawa
Hala Sportowa OSiR Praga Południe, ul. Siennicka 40