Rakietki w dłoń po raz czwarty

10 lipiec 2019

28 września w Hali Sportowej OSIR Praga-Południe przy ul. Siennickiej 40 odbędzie się 4. edycja Turnieju Tenisa Stołowego firmy cmT. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna, skupiająca przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa oraz ich rodziny – od najmłodszych do najstarszych. Celem tego spotkania jest integracja, rekreacja, rodzinna zabawa, a także pogłębienie biznesowych relacji i zawarcie nowych znajomości w miłej sportowej atmosferze. W poprzednim roku okazało się, że w branży nieruchomości i budownictwa mamy wielu miłośników tego sportu. Z dużą radością przyjęliśmy też fakt, że nasz turniej przyciągnął wiele rodzin z dziećmi. W tym roku chcielibyśmy jeszcze bardziej podkreślić rodzinny charakter imprezy i zachęcić Państwa do przybycia na turniej ze swoimi pociechami. Gwarantujemy, że będą one miały zapewnioną opiekę i rozrywkę, a Państwo będą mogli w spokoju oddać się turniejowym zmaganiom.
Rejestracja rozpocznie się o godzinie 9 rano, o godzinie 10:00 pierwsi indywidualni zawodnicy staną za stołami. W wolnym czasie między grami uczestnicy mogą skorzystać ze ścianki wspinaczkowej. Ścianka będzie również do dyspozycji kibiców. Już teraz polecamy treningi przygotowawcze!

Cel imprezy:
o Integracja społeczności biznesowej poprzez sport.
o Propagowanie zdrowego stylu życia.
o Budowa relacji rodzinnych.
o Pogłębienie relacji z firmą cmT.

Formuła turnieju:
o Kategoria dzieci – do 15. roku życia (rocznik 2004 i młodsi).
o Kategoria kobiet – powyżej 15. roku życia.
o Kategoria mężczyzn – powyżej 15. roku życia.

Turniej zostanie rozegrany systemem dopasowanym do liczby zgłoszonych uczestników. Zgłoszenia będą przyjmowane nie dalej niż na dzień przed zawodami, tj. do 27 września, do godz. 17:00. Udział w turnieju jest bezpłatny. Zawodnicy muszą posiadać własną rakietkę i strój sportowy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju będzie czuwał profesjonalny sędzia.

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

11 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

11 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa
4. Turniej Tenisa Stołowego
Warszawa
Hala Sportowa OSiR Praga Południe, ul. Siennicka 40