Turniej biznesowy o charakterze rodzinnym

20 czerwiec 2018

29 września w Hali Sportowej OSIR Praga-Południe przy ul. Siennickiej 40 odbędzie się 3. edycja Turnieju Tenisa Stołowego dla rynku nieruchomości firmy cmT. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna, skupiająca przedstawicieli rynku nieruchomości i budownictwa oraz ich rodziny – od najmłodszych do najstarszych. Celem tego spotkania jest integracja, rekreacja, rodzinna zabawa, a także pogłębienie biznesowych relacji i zawarcie nowych znajomości w miłej sportowej atmosferze. „Przy okazji mamy szansę wyciągnąć nasze dzieci sprzed ekranów monitorów komputerowych, możemy pokazać, że sport to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu z pożytkiem dla zdrowia. Zapraszamy wszystkie osoby spragnione emocji i ruchu do udziału w tym wydarzeniu” – zachęca Ferdinand Baggeroer, Prezes firmy cmT.

Rejestracja rozpocznie się o godzinie 9 rano, o godzinie10:00, po losowaniu, pierwsi indywidualni zawodnicy staną za stołami. W wolnym czasie między grami uczestnicy mogą skorzystać ze ścianki wspinaczkowej. Ścianka będzie również do dyspozycji kibiców. Na zakończenie rozegrane zostaną mecze między rodzinami w dyscyplinie zespołowej. Już teraz polecamy treningi przygotowawcze!

 

Cel imprezy:

  • Integracja społeczności biznesowej poprzez sport.
  • Propagowanie zdrowego stylu życia.
  • Budowa relacji rodzinnych.
  • Pogłębienie relacji z firmą cmTJ.

 

Formuła turnieju:

  • Kategoria dziecięca – do 15. roku życia (rocznik 2003 i młodsi).
  • Kategoria dorosłych – powyżej 15. roku życia.
  • Kategoria rodzinna (zespołowa).

 

Turniej zostanie rozegrany systemem dopasowanym do liczby zgłoszonych uczestników. Zgłoszenia będą przyjmowane nie dalej niż na dzień przed zawodami, tj. do 28 września, do godz. 17:00. Udział w turnieju jest bezpłatny. Zawodnicy muszą posiadać własną rakietkę i strój sportowy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju będzie czuwał profesjonalny sędzia.

4. Turniej Tenisa Stołowego
Warszawa
Hala Sportowa OSiR Praga Południe, ul. Siennicka 40