Wyjątkowa okazja zagrania z profesjonalnym zawodnikiem tenisa stołowego

27 wrzesień 2018

Niezmiernie miło nam poinformować, że podczas 3. edycji Turnieju Tenisa Stołowego będzie możliwość zmierzenia swoich sił w grze z profesjonalistą. Zaczniemy od meczu pokazowego o godzinie 13:05. W meczu pokazowym udział wezmą Pan Marcin Sankowski i Pan Paweł Chmiel. Poniżej krótkie opisy dokonań naszych zawodników.

Pan Marcin Sankowski:
28.08.1995 r.
Brązowy medalista Mistrzostw Europy w drużynie, 4 krotny mistrz Polski w deblu i drużynie, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w singlu, deblu i mikście w kategoriach młodzieżowych. Wychowanek klubu Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z którym zdobył vice-mistrzostwo Superligi. Od sześciu sezonów zawodnik 1 ligi obecnie reprezentujący IKS START Zduńska Wola.

Paweł Chmiel:
Ćwierćfinalista Mistrzostw Świata Juniorów w singlu. Wielokrotny złoty medalista w singlu w Młodzieżowych kategoriach Mistrzostw Polski. Dwukrotny brązowy medalista w singlu Mistrzostw Polski Seniorów. Brązowy medalista w Drużynowych Mistrzostwach Europy. Złoty medalista Akademickich Drużynowych Mistrzostw Europy. Wieloletni reprezentant kraju na arenach międzynarodowych. Wieloletni zawodnik najwyższej klasy rozgrywek ligowych w Polsce. Na co dzień zawodnik występujący w I lidze rozgrywek ligowych PZTS, broni barw klubu PWSZ Trefl Zamość.

Po emocjonującym meczu w którym – jak zapewniają zawodnicy, nie zabraknie niespodzianek zaprosimy Państwa do spróbowania swoich sił w grze z jednym z profesjonalistów. Będą to oczywiście krótkie około 3 minutowe mecze tak aby wszyscy chętni mogli zmierzyć się z naszymi zawodnikami. Mamy nadzieję, że dostarczą one Państwu niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do udziału w Turnieju i oczywiście życzymy powodzenia.

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

11 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

11 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa
4. Turniej Tenisa Stołowego
Warszawa
Hala Sportowa OSiR Praga Południe, ul. Siennicka 40