Wyjątkowa okazja zagrania z profesjonalnym zawodnikiem tenisa stołowego

27 wrzesień 2018

Niezmiernie miło nam poinformować, że podczas 3. edycji Turnieju Tenisa Stołowego będzie możliwość zmierzenia swoich sił w grze z profesjonalistą. Zaczniemy od meczu pokazowego o godzinie 13:05. W meczu pokazowym udział wezmą Pan Marcin Sankowski i Pan Paweł Chmiel. Poniżej krótkie opisy dokonań naszych zawodników.

Pan Marcin Sankowski:
28.08.1995 r.
Brązowy medalista Mistrzostw Europy w drużynie, 4 krotny mistrz Polski w deblu i drużynie, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w singlu, deblu i mikście w kategoriach młodzieżowych. Wychowanek klubu Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z którym zdobył vice-mistrzostwo Superligi. Od sześciu sezonów zawodnik 1 ligi obecnie reprezentujący IKS START Zduńska Wola.

Paweł Chmiel:
Ćwierćfinalista Mistrzostw Świata Juniorów w singlu. Wielokrotny złoty medalista w singlu w Młodzieżowych kategoriach Mistrzostw Polski. Dwukrotny brązowy medalista w singlu Mistrzostw Polski Seniorów. Brązowy medalista w Drużynowych Mistrzostwach Europy. Złoty medalista Akademickich Drużynowych Mistrzostw Europy. Wieloletni reprezentant kraju na arenach międzynarodowych. Wieloletni zawodnik najwyższej klasy rozgrywek ligowych w Polsce. Na co dzień zawodnik występujący w I lidze rozgrywek ligowych PZTS, broni barw klubu PWSZ Trefl Zamość.

Po emocjonującym meczu w którym – jak zapewniają zawodnicy, nie zabraknie niespodzianek zaprosimy Państwa do spróbowania swoich sił w grze z jednym z profesjonalistów. Będą to oczywiście krótkie około 3 minutowe mecze tak aby wszyscy chętni mogli zmierzyć się z naszymi zawodnikami. Mamy nadzieję, że dostarczą one Państwu niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do udziału w Turnieju i oczywiście życzymy powodzenia.

4. Turniej Tenisa Stołowego
Warszawa
Hala Sportowa OSiR Praga Południe, ul. Siennicka 40